Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó processzornak számít...

Ez jó processzornak számít azért? Intel Pentium G2030

Figyelt kérdés
magonként 3000Ghz?
2013. okt. 15. 19:53
 1/4 anonim válasza:
azért nem lehet minden mag 3000ghz mert olyan nem létezik max mhz és minden mag nem lehet annyi mert a magok akkor kapcsolnak be ha szükség van rájuk és mivel a magok osztoznak a feladatokon nem lehet az hogy egy gép a ha 2 magos 3 Ghz akkor nem 6Ghz.. mert az milyen lenne már hogy osztozik a feladaton ha nincs is rá szükség??? egyébként jó proci ez.. 15/F (hiába 1. mag 3Ghz a többi teljesítménye kevesebb) -->egyébként nemsokkal (de a mag nem ezt jelenti hogy annyiszor 3Ghz)
2013. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még bizonytalan vagyok hogy ez a proci legyen vagy ne mert tudok hasonló árba egy ilyet Phenom II X4 B93 2,8 Ghz 6MB L3 cache-
2013. okt. 15. 21:23
 3/4 Osynho ***** válasza:

"Phenom II X4 B93 2,8 Ghz"


Ez mi? :) A Phenom erősebb, főleg, ha tuningolod (bár ahogy elnézem, nem fogod :D), de régebbi fejlesztés és többet is eszik. Persze más alaplap kell a Pentiumhoz és a Phenomhoz is.

2013. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem g2030-am van,és szerintem rohadtjó.a hd graphics 2500-al használom jelenleg játékra,és CS:S fut 120 fps-el(gpu húzva van)

szóval én ajánlom

2013. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!