Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen pendrive-ot vegyek, ha...

Milyen pendrive-ot vegyek, ha a TV-n szeretnék róla HD filmeket nézni?

Figyelt kérdés
Van egy új LCD TV-m és így lenne a legegyszerűbb rajta filmeket nézni. 32 GB-osat szeretnék. Sebessége számít-e? Meg milyen márkákat ajánlotok. Azt szeretném, hogy ne legyen akadozás a filmek közbe. 10000 Ft fölé nem nagyon szeretnék menni. Köszi előre is.
2013. okt. 15. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
a mai pendriveok szinte bármelyike képes erre valami kingstone-t ajánlanék, nekem mindegyikkel működik még az 5 évvel ezelőttimmel is
2013. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia ! hát ő ha már filmeket szeretnél rajta nézni hd ben, akkor minimum vegyél egy 16 gb os pendrivet de ha lehet akkor inkább 32gb os pendrivet, mert a hd filmeknek sokkal nagyobb a terjedelműk még a sima dvd filmeknél is vagy esetleg divixnél, tehát van olyan hd film is ami 10 gb os . Úgyhogy ezért :)
2013. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kingmax is jó :) de ha lehet akkor már inkább corsairt vegyél mert az még jobb talán ez egy picivel több mint 10000 ft de megéri de mindjárt írom az árát hogy kb mennyibe kerűl 10500 ft a corsair de ezek nagyon jók és ez 32 gb os de amit néztem az sokkal jobb az 11200 ft , szerintem ha + 1 ezrest rá költesz akkor sem jársz rosszúl ez már gumis ütésálló is 11200ft ot megér, ha jó minőségben és strapabírót akarsz akkor azt a + 1000 rest ne sajnáld
2013. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy ilyet hozott a múltkor a haverom (Kingston DataTraveler Generation3 32GB)

[link]


Hiába csak usb2es, és akármit is írnak rá sebességnek, én a teracopyval másoltam rá 12MB/s-mal (másoknál ez átlagban5-max.8MB/s), amit elég jónak találok ebben az árkategóriában, úgyhogy tudom ajánlani.

2013. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)
2013. okt. 17. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!