Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mien winchester kell a gépembe?

Mien winchester kell a gépembe?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy szeretnék venni egy 1 terrás winyót a számítógépembe, és hogy mit kell nézni rajta, hogy mien csatlakozója legyen, vagy ezeknek mindegyiknek azonos ? azt tudom hogy az alaplapomon van valami sata 3 as csatlakozás, most akkor majd oda kell beledugni a winchestert? kérem valaki segítsen mert abszolut fogalmam sincs hogy miket kell nézzek, és hogy meiket vegyem meg.

2013. okt. 13. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Kapiskálod a dolgot , látom.

Igen a SATA3 csatlakozás az már egy támpont.

De a legbiztosabb dolog ebben a nagy bizonytalanságban az az, hogy megmondod mi a pontos típusa az alaplapodnak, mivel a winyót majd az alaplapra és a tápra kell kötnöd kábelek segítségével.

Ja és a Ly betűt se felejtsd ki a "Mien" közül.

2013. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó igazad van :D az alaplapom típusa: B75M-D3V, és ha már itt tartunk tudnál nekem adni linket hogy honnan rendeljek winyót?
2013. okt. 13. 17:02
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:
Elég lesz, ha Sata2-es Hdd veszel. A Sata3-ok nem nagyon használják ki azt a sebességet vagy legalábbis nem érezhető. Azt az egyetlen csatólót tartsd meg egy SSD-nek, ha akarsz. Egyébként nem kell annyira filózni rajta, merthogy szabványosak. Ha a tápegységeden van kellő számú sata tápellátó, az már jó. Egyébként léteznek ide-sata (táp)átalakítók is. Ja és kábelt is végy, ha nem lenne otthon, mert a vinyóval nem adnak!
2013. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gábor_79 ***** válasza:
Adatkábelre gondoltam, ami az alaplapba megy.
2013. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek közül nézz egyet.

[link]

2013. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. okt. 13. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!