Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Temp3 lehet e 78C fokos...

Temp3 lehet e 78C fokos terhelés alatt?

Figyelt kérdés

Speedfan programmal néztem meg és a TEMP3-nál ezt jelzi ettől feljebb nem megy, a többi mind jó érték.


Újrapasztáztam a processzort, nem oldotta meg.


Tapasztalatok, tanácsok?



2013. okt. 10. 18:11
 1/3 Bloodking ***** válasza:
A progi jól müködik én is találkoztam már ezzel a hibával. az alaplap melegszik. Keresd meg hogy mi az. Kézzel nem ajánlott mert az égési sérülésnek kicsi az esélye de zárlat lehet könnyedén. + az amper is megvághat nem kicsit. Neked sajnos behalt az alaplapom. De egyet még meg lehet csinálni szedjél le mindent a gépről ami nem kell és kapcsold be ha lejjebb esik akkor nem bírja a terhelést ha nem akkor kérjél egy kölcsön egy tápot. hátha amiatt melegszik. túl sok feszt ad le. ha úgy sem jó akkor alaplapot szerezzél be mert ki fog halni.
2013. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, akkor a TEMP3 az alaplapot jelöli?


Szerintem elviszem szakemberhez és kideríti mi melegszik rajta.

2013. okt. 10. 18:52
 3/3 Bloodking ***** válasza:
igen azt jelenti de általában a fekete kocka melegedett nagyon. nézd meg hátha van neked is. ezt bátran megfoghatod szigetelő anyaggal van bevonva. és is kézzel taperoltam mi. valami réztekercselés van benne. [link]
2013. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!