Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összedobnátok játékra egy...

Összedobnátok játékra egy konfigot? Szempontok lent.

Figyelt kérdés
450-500K-ért kellene egy konfig játékokra. AMD procival szeretném!:)

2013. okt. 10. 15:54
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2013. okt. 10. 17:30
 22/26 anonim ***** válasza:

"A 7990 jó kártya, de az szerintem szintén túl van árazva. CF-ben sokkal többet tud két 7970-es kártya,"

Az egész kategória jól túl van árazva ahogy mindig is volt ezen nem tudom it kell sírni. Aztán a HD7970-ből egy CFX aligha fog sokkal többet tudni.


"Az pedig, hogy jobb mint a GTX, szintén kétoldalú. NVIDIA-ra több az optimalizált játék, de a 7970 erősebb.

Egyszóval az AMD a NYERS ERŐRE hajt, míg az NVIDIA a kihasználhatóságra."

Ezt most felejtsd el, színtiszta baromság. 2.-al nem is foglalkoznék annyit nem ér, de elsőre meg annyit, hogy lesd meg hogy melyik keret program hogy áll.

2013. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
#22-es: Azt akarod mondani, hogy két 7970-es kártya gyengébb mint egy 7990? Te tudod. Miért szerinted több AMD-re optimalizált játék van, mint NVIDIA-ra? NO comment.
2013. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

" Azt akarod mondani, hogy két 7970-es kártya gyengébb mint egy 7990? "

A gyengébb meg a nem tud sokkal többet közt te látod a különbséget? Amúgy igen, azt, elvégre nem nagy a difi ha egy nyákon van két azonos GPU vagy ha két kártyán.

[link]

Mutasd már meg a számottevő difit.


"Miért szerinted több AMD-re optimalizált játék van, mint NVIDIA-ra? NO comment."

[link]

Nézegesd, a GE rég nagyobb az AAA címek tekintetében.

2013. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Te melyiket választanád? A 7990-et vagy két 7970-et? Árban is és teljesítményben is veri CFX-ben a 7970 úgyhogy nem értem mi a vita tárgya. A játéklistád elég gyér, már megbocsáss.
2013. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Te melyiket választanád? A 7990-et vagy két 7970-et? "

Ne beszélj mellé. Nem az volt a kérdés melyiket választanám, a vita tárgya, hogy szerinted a HD7970CFX sokkal erősebb lenne, ezt cáfoltam meg. Nincs mit ezen tovább húzni.


"A játéklistád elég gyér, már megbocsáss."

Megbocsájtok, de először is nem az enyém(Abu85 írta össze), másodszor aug közepén volt frissítve, azóta max pár cím érkezett szóval nem nehéz nyomon követni és az arányok azóta sem változtak.

2013. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!