Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs hang a windows Xp-n?

Miért nincs hang a windows Xp-n?

Figyelt kérdés

A minap tisztogattam a gépet és letöröltem néhány felesleges programot régi játékok stb. azóta viszont a számítógépen nincs hang. Nem ismeri fel a hangkártyát. A DxDiag azt írja, hogy nincs telepített hangkártya. (Lehet, hogy letöröltem a drivert?) Az alaplapom: Fujitsu Siemens Amilo A3367G Series.


Mit tegyek???



2013. okt. 9. 18:41
1 2
 1/19 anonim válasza:
Töltsd le a hangkártyád driver-ét!
2013. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, hogy milyen hangkártyám van
2013. okt. 9. 18:48
 3/19 A kérdező kommentje:
Lefuttattam az aida 64-et de nem látja a hangkártyát.
2013. okt. 9. 18:50
 4/19 P.O.C. ***** válasza:
55%

Miért olyan nehéz rámenni a hivatalos honlapra? Pont ezeért van és nem harap!

[link]

Mobil Devices --> Former Models AMILO --> AMILO A --> AMILO A3667G

2013. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
+ a VGA-t és többi hardvert is érdemes telepíteni ;-)
2013. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kedves P.O.C.


Megtettem az általad leírt lépéseket.

Eljutottam az alábbi honlapra: [link] de az egyetlen ottlévő audio driver (on board) rajta van a gépemen.


Szóval a probléma még mindig fennáll.

2013. okt. 9. 19:27
 7/19 levis56 ***** válasza:

Próbáld meg ezzel a dríverkeresövel,ha ezután sem lesz hang akkor feltehetően betojt a hangkártya,külső hangkártyát egy ezresért lehet kapni (kőnigh)usb-s.

[link]

2013. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
"VIA VT1618 Vinyl AC'97" -et telepítetted?
2013. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves H.Tibor87.


Igen letöltöttem és elindítottam de nem történ semmi. Amikor jobban megnéztem a honlapot az jelezte is hogy a driver "on board" vagyis már telepítve van.


Most próbálkozom a drivereasy-vel reggel szólok, hogy sikerült-e. Mindenkinek nagyon köszönöm a gyors válaszokat.

2013. okt. 9. 20:15
 10/19 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem már próbálkoztam eg driverkeresővel a Driver Pack Solutionnel. Elindítottam de nem jelzett hibát azt mondja minden rendben és nem lehet frissíteni. Közben lejött a drivereasy és azt írja hogy hiányzik egy illesztőprogram lehet hogy ez lessz a megoldás.
2013. okt. 9. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!