Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra milyen gépet lehet...

Játékra milyen gépet lehet kihozni 130 ezer forintból?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
kb olyan közepes erősségűt :D am meg attól függ hogy honnan rendeled a cuccokat bele! én pcx.hu ról rendeltem és nem csalódtam egyik alkatrészben! de nézz utána, hogy boltban mennyi meg hogy neten és hogyha csak pár száz forinttal drágább a boltban akkor érdemes onnan mert ha netán van valami baja amit netről rendelsz nem tudod azon nyomban visszavitetni hanem csak pár nap múlva cserélik ki! Aboltba meg visszaviszed kapod a másikat! szóval ha a bolti meg a netes ár között 300 ft a különbség akkor nem éri meg a rizikót! Személyes tapasztalat alapján írom ezt! Amikor én pcx.ről rendeltem akkor a futár azt mondta hogy ő csak tanusítani tudja hogy nem jó a csomag de nem tudja vissza vinni, hanem új futárral kell! 130 ezerből kilehet hozni játék konfigot, de ez attól is függ hogy honnan rendeled és hol veszed a cuccokat bele! Ja és ha rendelsz akkor szerintem pcx ről nem tudom lehet van jobb oldal is ahol olcsóbb, de én onnan szoktam rendelgetni és még nem volt vele problémám de majd úgy is ajánlanak neked más oldalt, lehet sokkal jobb mint a pcx oldal. talán még az ipon.hu ott is elég olcsók a dolgok!
2013. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!