Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek használtan egy...

Ha veszek használtan egy Vodafone függő netbookot de nem használom a 3G-t csak a Wifit, akkor is letilthatnak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 16:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán befolyásolna engem bármi módon ha letiltanák a 3G-t amit amúgy se használnék?
2013. okt. 5. 16:06
 2/8 soccerway ***** válasza:
Mi az hogy vodefone függő netbook? Le vagyok maradva?
2013. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ööö... akkor minek veszed a Vodafone-nál, ha nem használod a Vodafone szolgáltatását? :D
2013. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, bocs, nem szóltam, az előbb nem láttam a "használtan" szót. :)
2013. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehetne egy kérdéssel kapcsolatos válasz srácok?:D
2013. okt. 5. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, lehet: nem tiltanak le. :) Miért tennék? (És hogyan?) Telefont sem tiltanak le, ha repülőmódban van...


Kiveszed a SIM kártyát és kész.


Persze azt még mindig nem értjük, hogy lehet egy netbook Voda függő. :)

2013. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy lehet venni a minden szolgáltatónál Laptopot és netbookot,ezekben van SIM kártya foglalat, ami azért kell, hogy a 3G/4G internet tudja használni a kedves vevő, ez ugyanúgy van mint a mobiloknál, ha GSM-től veszed akkor független, ha szolgáltatótól akkor meg szolgáltatófüggő, de még egyszerűbben, csak Vodafone-os SIM kártyát lehet bele tenni.
2013. okt. 6. 08:31
 8/8 anonim válasza:

Magyarul a kérdés az akar lenni,hogy:

A ha a laptopban beépitett GSM modem van akkor lehet e a Wifi modem gsm szogáltató függö!

A válasz nem. Az egyik modemnek a másikhoz semmi köze sincs.Ha nem instalálod GSM modemet akkor olyan mint ha ott se lenne.

2013. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!