Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Intel Core 2 Duo processzo...

Redbullicecream kérdése:

Egy Intel Core 2 Duo processzort meddig tudok felhúzni, ha lehet?

Figyelt kérdés
Intel Core 2 Duo 2,2 Ghz-es procim van, arra lennék kiváncsi, programmal vagy valamivel, meddig tudnám felhúzni, ha egyáltalán lehet? Vagy esteleg kell valami fizikai változtatást is létrehozni, tehát nagyogy hűtés vagy ilyesmi?

2013. okt. 5. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem az alap hűtésed van rajta, akkor tudod húzni kb 2,8-3,0-ig simán. Gyári hűtővel 2,4 esetleg 2,6-ig viheted.
2013. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyen programmal? Linked tudnál küldeni, légyszíves :)
2013. okt. 5. 22:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az alaplapom Asrock, és a BIOS-ban nincs OC tweaker menüpont... Próbáltam frissiteni, sikerült is, de ezután is csak a CPU host frequency-t tudom babrálni... Ezek szerint csak az alaplal csere marad? Amúgy milyen hűtőt ajánlanál, amivel 3,0-ig ki tudnám húzni? :)
2013. okt. 6. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos, attól függ mennyi pénzed van...egy Cooler Master Hyper TX3 jó szinte minden foglalatra (C2D-ra is) és nem is olyan drága.

Nézegess neten programokat, sajnos így nem tudok mert én a Biosban szoktam csinálni :/

2013. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!