Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meglehet azt oldani, hogy egy...

Meglehet azt oldani, hogy egy gépről 2külön monitor menjen, hogy azt az egy gépet két ember is használhassa egyszerre?

Figyelt kérdés

Sóval, van egy gépház , és arra 2 monitor 2billentyűzet 2 egér, és 2 hangfal van csatlakoztatva, és így 2 személy is tudja egyszerre használni(pl.:egyik filmet néz, a másik meg játszik).

Hardvereim:asrock fx970,fx 6100,hd7770,8gb ram,fsp hexa 500w, 1tb wd-s vinyó(wd10ezex).

Ha kell hozzá, akkor veszek még egy vinyót.


Válaszokat előre is köszönöm!


2013. okt. 5. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hehe! Ez jó... :DDD
2013. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz :), remélem meglehet csinálni :)
2013. okt. 5. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:

JAJ ezt a baromságot hogy miket kinemtuc találni

egy szóval nem lehet meg csinálni amit csinálsz az egyik minitoron pl filmet nézel a másik monitor is ugyan ezt csinálja

HÁT AZÉRT JÓT RÖHÖGTEM XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2013. nov. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

Nagy a család?! :D

Annyit tudsz tenni, hogy ha az egyik monitoron (TV-másodlagos megjelenítő)) video-t szeretnél nézni miközben a pc-n (monitor-elsődleges megjelenítő)bármi mást, akkor a videokártya beállításokban bejelölöd a színház módot, így kidobja a videót a 2. monitorra teljesképben, miközben játszhatsz a gépen. Ennek 1 hátránya, hogy ha video + más nagy gépígényü program (pl játék) fut, az leterheli a gépet, tehát ha nem "atom" a gép meg se próbáld, max kissebb szerkesztések esetleg böngészés.

[link]

2013. nov. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

# keksz99: Miért is nagy baromság? Szerintem biztosan lehet csinálni ilyen programot(vagy esetleg egy egész op. rendszert), hogy 1 gépet 2 külön géppé osszon...(Más kérdés, hogy nem nagyon akarják csinálni, mert nem lenne túl nagy értelme. Én abba reménykedek, hogy azért van legalább egy ilyen.)


# csacsi2 Köszi a választ. Nem teljesen így gondoltam, de legalább közelítünk.(Viszont lehet, hogy akkor kipróbálom, hogy tv-n megy egy film a gépről, miközben játszok :D .)

Ment a zöld pacsi!

2013. nov. 16. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!