Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki légyszi segítsen?

Valaki légyszi segítsen?

Figyelt kérdés

Ma délután használtam a laptopomat és nem volt vele semmi gond. Aztán lekapcsoltam és nemrég megpróbáltam bekapcsolni de el kezdett sípolni majd ezt írta: no bbotable device insert boot disk and press any key


Megpróbáltam újratelepíteni rajta a windows-t de amikor ki kéne választani h hova telepítse nem jelenít meg semmilyen meghajtót..

Légyszi aki tud adni vmi tanácsot az segítsen mert nagyon fontos lenne .

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2013. okt. 4. 00:21
 1/6 BM-Striker ***** válasza:
100%

Meghalt a HDD-d.


Vagy cserélik garanciálisan, vagy veszel bele bele egy újat.

2013. okt. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban, de inkább SSD-t vegyél, ha van rá pénzed, a gépedbe is belemegy.
2013. okt. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BM-Striker ***** válasza:
100%
SSD akkor jó, ha BIOS támogatja az SATA ACHI-t, és gépebe lehet legalább 2 gb ram-ot tenni, hogy Win 7/8 jól fusson.
2013. okt. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kb mennyibe kerülne egy másik? mert már kb 4 éves és nem nagyon akarok rá költeni. És ha ok sok akk ink elgondolkozom egy új laptopon. Egyébként köszönöm a válaszokat :)
2013. okt. 4. 10:01
 5/6 BM-Striker ***** válasza:
Ehgy 120gb-os ssd 22 körül , egy 500 gb-os hdd 12 körül, 500 gb-os hibrid hdd 20 köröl van.
2013. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BM-Striker ***** válasza:
ssd>hibrid hdd>normál hdd sebességileg nézve.
2013. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!