Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van ez? Tudom hogy...

Miért van ez? Tudom hogy gyenge gép meg nem lehet többet kihozni belőle de érdekel. Overclock-overdrive gondok. Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval van egy duplamagos a4 es amd procim.alaplapból bírom állítani akár 4.7 ghzra is.de ez most lényegtelen.Nem raktam annyira hanem kisebbre valamivel nagyobbra mint az eredeti 2.5 ghz.de hwinfoban mégis úgy írja hogy 2495 ön dolgozik mind a két mag.és ha az amd overdriveot használom akkor is felmegy 2.8 ghzra de hwinfo csak ugyanannyit ir.ha alaplapból változtatom megváltozik ahogy nézem a sajátgépen és tulajdonságok.raktam már 4.7 re is.de csak ugyanannyival dolgozik.és kicsit idegesítő.legalább ha 3-400 mhzval többön dolgozna jólenne.valami ötlet?
2013. okt. 3. 23:15
 1/3 BM-Striker ***** válasza:

Kapcsold ki a turbo-t a bos-ban, vagy használj pscheck-et

[link]

.


És az a4 NEM megy 4,7-ig , és nem dupla magos, hanem 1 modulos.

2013. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
háth 2 magos
2013. okt. 4. 00:47
 3/3 BM-Striker ***** válasza:
2013. okt. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!