Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy canyon egerem szerinte...

ZONE_Master kérdése:

Van egy canyon egerem szerintetek zárlatos, vagy mi baja van?

Figyelt kérdés

na szóval olyan alaplapom van amin kikapcsolt állapotban is átmegy az áram szóval (folyamatosan áram alatt vannak az usb-k,ameddig lenem kapcsolom a tápnál,vagy kinem húzom a hálózatból.)

egyszer azt vettem észre miközben ment a gép hogy a canyon egeremnek a diszfénye ami a görgöt világitja meg az kialudt (nem a piros fényre gondolok,hanem ez egy külön diszfény.) azóta sem világít de az egért hibátlanúl tudom használni.

mostanában azt vettem észre mikor lekapcsolom a gépet még a píros lézer sem világít.

(pedig eddig,ameddig minden rendbe volt az egérrel akkor még a görgöt megvilágitó szines fény is világitott a píros lézerrel együtt.)

lehet hogy zárlatos vagy mért csinálja ezt?

tud kárt tenni az alaplapban?


2013. okt. 3. 20:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!