Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség, megérné-e?...

Mi a különbség, megérné-e? (memóriakártya)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


E két kártya között kellene választanom. Az egyiknél 30 a másiknál 45 mb/s a sebesség. Mindkettő Class 10-es. Finepix S4300 fényképezőbe lenne. A kérdés tehát miben lenne jobb a 45-ös illetve mit jelent a Video HD elnevezés?


Válaszokat köszönöm!



2013. okt. 1. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
az, hogy lehet ra FullHD videot rogziteni (1080p-t). ha a fenykepezod nem tud ilyet (amugy az S4300-as nem tud, csak 720p-t), nem muszaj a gyorsabb kartya.
2013. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármelyik kártya jó neked a 2 közül.


Kicsit OFF: ha nem olyan sűrgős, és ráér 2-3 hetet, akkor sztem ebayről rendeld meg, onnan kb. ennyi pénzért 32 gigás SanDisk Extreme kártyát kapsz. Ha sűrgős, akkor persze nem tudsz mit tenni.


SanDisk Extreme SDHC 32GB: 7016ft

Sandisk 32GB Ultra Mobile Micro (van hozzá adapter SD méretre): 5657ft


Nyílván a 16 GB-os sokkal olcsóbb.


Nekem van 32-es SanDisk Extreme. Gond nélkül működik.

2013. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés,már megrendeltem egyébként az extreme-et. Ebay-ról meg külföldi oldalakban nem bízok. Inkább megyek biztosra ami 100%.
2013. okt. 1. 21:40
 4/5 A kérdező kommentje:
+ Még vettem egy ilyen kártyaolvasót: www.pcdiszkont.hu/13441/delock-usb-2-0-kartyaolvaso-all-in-1
2013. okt. 1. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Ok Pedig az ebay megbízható. Általában rendesek az eladók, ha valami gond van újraküldik a terméket, de ha mégsem, akkor az ebay fizeti vissza a vételárat.
2013. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!