Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek,...

Milyen videókártyát vegyek, hogy ki is legyen használva? Főleg Rome 2-höz és f1 2013-mal játszanék.

Figyelt kérdés

Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz

4GB ram


most van egy Geforce 7300SE/7200 gs.

Volt már ehhez hasonló kérdés és azt olvastam h AMD Radeon HD7750 lenne a processzorhoz illő, de én a Radeonnal már régóta nem vagyok kieggyezve. Ezért inkább kihagynám. Helyette:

GIGABYTE HD6570 or GIGABYTE GT630

vélemény?



2013. szept. 29. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy a GIGABYTE csak a manufacturer attól még ugyan úgy a HD 6570 AMD gyártmány marad, szóval ha nem akarsz azt akkor vedd a GT630 ami nVidia gyártmány.

De az a 630 igen csak gyenge szóval egy 650,660, ti, kéne neked,hogyha Rome2 és F1 13-hoz kell.

2013. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jah, oké. Igazából régen volt egy 64 MB kártya és eleinte nagyon jól működött azután meg egyre rosszabb lett, pedig kb csak 1 éves volt. És mindent ugyanúgy csináltam, ahogy legelsőnek.

Akkor a 630-ast kihagyom, viszont a 650 és a 660 az GT vagy HD, mert nem találok ilyet. Elég laikus vagyok, ahhoz hogy azt se tudjam mi a különbség ezek között.


Ja és köszi a gyors választ

2013. szept. 29. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!