Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápot vegyek?

Milyen tápot vegyek?

Figyelt kérdés

Vennék egy tápot a leendő gépembe, de nem tudom milyet. 500-600 watt körüli elég lesz bele, de azért leírom a configot: i5 4670k, gtx 770 8 gb ram, asus z87-k.

Fontos lenne, hogy szerelhető kábelekkel legyen.


2013. szept. 29. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
FSP Raider 550W sztem jó.
2013. szept. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rasta Joint ***** válasza:
Antec HCG-520 vagy SEASONIC S12 II 520W, ha belefér.
2013. szept. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Fontos lenne, hogy szerelhető kábelekkel legyen."

Ezt csak itt én olvastam el?


Mennyid lenne amúgy tápra kérdező?

2013. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
XFX Pro 550W/ FSP Raider 550.
2013. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az XFX szép és jó, de iPon-on nem lehet kapni, külön meg nem rendelek máshol csak azért.
2013. szept. 29. 10:36
 6/8 A kérdező kommentje:
20 ezer körüli árban gondolkodtam. Inkább alatta, de ha muszáj, akkor felette.
2013. szept. 29. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem gond a pm-re itt válaszolnék(én alapból elítélem ha egy megkezdett kérdést ott folytatnak, tehát én se teszem). Az érthetőség érdekében a te általad küldött üzit is bemásolom:

"Heló!

20 körüli árra gondoltam. A corsair cx 600at néztem, ki de azt írták rá, hogy nem jó a belseje... Pedig azt hittem hogy a corsair jó cuccokat gyárt. Van belőle builder series, gondolom az jelzi a szerelhető kábelt.

"


A CX 600 az nem lenne rossz választás, egyáltalán nem rossz. CWT DSAII a belső konkrétan, árban ez a minőség van, árkategóriához mérten jó. Van belőle fél moduláris változat is amit te keresel(szerelhető kábelek), CX 600M néven kell keresni. A sima verzió a CX 600 Bronze, ezen az összes kábel fix. Talán van még CX 600 V2 is, azt ne vedd meg, fix kábeles és előző kiadás.

Igazából a CX600 legnagyobb gondja az ára, picit többért adják mint kéne, de ha fél moduláris tápot keresel aligha van más választás(vagyis van, de azok még úgy se érik meg).

Amúgy corsairt sokan azért szidják manapság mert amikor elindult a cég kizárólag Seasonic belsőkkel szerelték pár tápjukat. Aztán bejött még CWT(CWT PSH konkrétan) a VX550-el(volt belőle egy hibás sorozat, de amúgy rohadt stabil kis jószágok). Aztán a CX széria, a CX400 ami szintúgy SS S12II volt. Ekkor jöttek az első CWT DSA-s CX-ek. Kondik minőségében és venti tekintetben se tűntek túl tartós darabnak, ekkor kezdődött a felháborodás, de erősen túllihegett. Mára végképp. Főleg az a vicces mikor a CX750-et szidják mikor CWT PUQ(B)-s, volt ilyen TX és az új GS is ilyen. Jól mutatja mennyien névből ítélnek.

Igazából ahol a Corsair-el gond lehet az a(főként első szériás) VS meg nekem az új TX se szimpi, nem mindenhol tartja az ATX szabványban foglaltakat.

2013. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ezt aztán jól elmagyaráztad :D Köszi a választ! :)
2013. szept. 29. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!