Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ez a konfig?

Milyen ez a konfig?

Figyelt kérdés

Processor: AMD PhenomII x4 965 Box Black Edition

Ram: Corsair 2x 4GB DDR3-as 1333MHz

Videokártya: Sapphire HD 7770 1GB DDR5

Alaplap: Asus m5a97 EVO r2.0

Táp: Earthwatts 500W Max

HDD: 500 GB



#konfig??
2013. szept. 28. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Közepes gamer config bár a tápot lekellene cserélni valami márkásabra.A 8Gb ram felesleges a HD7770 mellé ha csak játszol.
2013. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mit jelent az hogy közepes gamer konfig? Hogy a játékokat viszi csak nem full grafikán.? Jo lesz ez a gép a battlefied 4-hez vagy a CoD Ghosts-hoz? Nem full grafon de vinni fogja? (A battlefield 3-at fullon vitte.)
2013. szept. 28. 15:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen felbontáson akarod játszani.

Azért közepes gamer konfig mert azért a VGA és a CPU sem a legerősebb.

Amúgy szerintem a CoD Ghost simán jó lesz, akár High-on magasabb felbontáson. Ami a BF4-et illeti ott már érdekesebb a történet, ugyebár az ajánlott gépigénynél 6 magos AMD procit követel, de szerintem egy 4 magossal is menni fog, ha nem is High-on, de mediumon lehetséges, bár nem tudom hogy a 7770-el hogy teljesítene.

Majd próbáld ki a bétát.

2013. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretném highon játszani. Nem vagyok az a nagy gamer csak annyi lenne a fontos hogy vigye a játékokat és lehetőleg lag nélkül. És ez a beta kiprobálás ez hogyan müködik?
2013. szept. 28. 16:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha megvetted a BF3 premiumot akkor már október 1-jén kipróbálhatod a játékot, ha nem, akkor október 4.-én nyilvános lesz mindenki számára, még annak is, aki még nem vett életében BF játékot.


Mi is az a béta: A Bétával majd a jövőhét folyamán betekintést nyerhetsz a játékba, olyan mint egy demo, csak ez multis. Tehát többjátékos mód lesz, benne Conquest, és Domination módban. Végül is azt fogod látni amit a október-novemberi megjelenésnél, csak limitált ideig játszhatsz, és nem lesz benne annyi plusz mint a teljes játékban.

Tehát végül is tesztelés mind a felhasználók, mind a fejlesztőknek.

2013. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Folyt: Be kellesz regisztrálni originbe, és azon keresztül le tölteni.
2013. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És elöre láthatolag az uj Need for Speed-et és az új Assassin's Creed-et vinni fogja?
2013. szept. 28. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom megmondani, de ha a Bf4-et vitte, akkor azokat is vinni fogja.
2013. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mármint a BF3-at. Arra gondoltál ugye?
2013. szept. 28. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!