Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MIre elég ez a gép? És a...

Pianopeti97 kérdése:

MIre elég ez a gép? És a processzor hány magos?

Figyelt kérdés

processzor


Intel Pentium Dual Core G3220 3GHz, 3MB cache, 4. generációs

alaplap Intel H81 chipset, S1155, 7.1ch HD Audio, Gigabit LAN

memória 4GB DDR3

winchester 500GB 7200rpm

grafika nVidia GeForce GT 610 2GB DDR3

ház/táp Cooler Master Elite 241 ház / 500W tápegység

optikai meghajtó DVD-író


2013. szept. 28. 12:34
1 2 3
 11/21 Tamás 34 ***** válasza:
0%
aha értem és biztosan jól megélsz mondjuk 100%-os haszon microsoft oldal csodákra képes.De akkor ha én megkérdezem hogy figyu Budapest és Bécs között szoktam közlekedni szerintetek milyen autót vegyek akkor valószinüleg a válasz az lessz hogy ne 1,4-es opel corsát az szar inkább lamborghini gallardo-ot mert az jobb autopályára nem.
2013. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jó gép,aki aztmonja erre hogy rossz gép az elég hülye....
2013. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
mondja"
2013. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 P.O.C. ***** válasza:
54%

Aki meg azt mondja hogy jó, az amellett, hogy semmit sem ért hozzá, de életében se volt valami sok konfiggal dolga.


Nem tudom mennyit nem szégyellt érte kérni a PC őrület, de lefogadom, hogy sokkal jobb gépet lehetett volna építeni az árából, minőségi alkatrészekből. Mondom ezt úgy, hogy nem ismert, jelen vagy múlóidőben beszélünk. Mert ha már megvette a kérdező, akkor nyilván már mindegy.

2013. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Tamás 34 ***** válasza:
0%

Az a nagy helyzet hogy én Ausztráliában élek jó négy éve azért ezalatt a négy év alatt amit megtanultam itt kint az sokkal többet ad mint magyar.o hat év másrészt itt viszont teljesen más minden mint odahaza ez egy fejlett ország ahól gondolkodnak alkotnak és tudják hogy mikor mi kell.Így nem fogok vitába szállni egy olyan emberrel aki egy olyan országban él ahól az a trendi hogy munkahely fizetés rezsi lehúzás meggazdagodás nyugat majmolása 2010-ben itt olyan technika volt ami már semmit sem ér de a magyarokhoz még csak el sem jutott ez egy gazdag ország de a 4d grafikai fejlesztők nem holografikus monitort használnak hanem crt-t ezzel szenben magyar.o mindenki arról beszél hogy ez kell meg az kell holott le vannak maradva fényévekkel nem értenek hozzá tisztelet a kivételnek nem mutattak eddig fel semmit a nyugat számára csak azt hogy ez kell neked mert abból én is profitálok.

Barátom nem hogy több konfiggal volt dolgom mint neked de olyan technikát ismerek amiről te még nem is hallotál szeintem addig amíg a te országod nem mutat legalább annyit informatikában,fociban,demokráciában,alkotásban,gazdaságban,stb... addig jegeljük a témát van úgy kb 50 év amit be lehet hozni.Science works forever

2013. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 P.O.C. ***** válasza:

Közbe megtaláltam ezt a gyönyörűséget: [link]


És itt 4 magos, AMD dual graphics -os alternatíva, megbízható 4 év garis táppal:


AMD A8 5600K processzor 36 hó gar.

1 db 21,342 Ft

Asrock FM2A75M-DGS alaplap 24 hó gar.

1 db 14,099 Ft

FSP FSP350-60APN 350W Active PFC 80+ táp 48 hó gar.

1 db 8,576 Ft

Kingmax 4GB DDR3 1600Mhz memória 36 hó gar.

1 db 9,431 Ft

ModeCom Logic A30 számítógép ház 24 hó gar.

1 db 4,958 Ft

Sapphire 6670 1GB DDR3 11192-22-20G videokártya 24 hó gar.

1 db 15,011 Ft

Toshiba 500GB 32MB SATA3 DT01ACA050 merevlemez 24 hó gar.

1 db 11,798 Ft

Háztól-házig garancia

1 db 590 Ft


Összesen: 85,803 Ft

pcx.hu


Az a HD6670, már önmagába lezúzza azt a GT610-est nem is kevéssel, az APU -ban lévő HD 7560D -vel párosítva viszont a legújabb játékoknál sem kell túl nagy kompromisszumokat kötni.

Egyáltalán nem mindegy, hogy mit és honnan veszel. Ne tévesszen meg a csili-vili.

És ami a legidegesítőbb, hogy nem írják oda semminek se a pontos típusát. 500W -os semmire nem jó hulladék Agyga táppal én is tudnák nagyot kaszálni. Mert szinte biztos, hogy annál komolyabbat nem kapsz.

2013. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%

Jézusom, hogy milyen emberek vannak.


"Így nem fogok vitába szállni egy olyan emberrel "

Milyen emberrel? Aki a témánál marad, többet ért hozzá mint te, normális a fogalmazó készsége, szilárd tényekre alapoz?

Mert amit itt összehordtál az egy hatalmas mellébeszélés, nem kicsit röhejes kijelentésekkel. Azért az se semmi, hogy 2013-ban Half Life 2, meg Cod 4 a játékokban a viszonyítási alap a modern dVGA-kat megítélendően.


"Barátom nem hogy több konfiggal volt dolgom mint neked de olyan technikát ismerek amiről te még nem is hallotál szeintem addig amíg a te országod nem mutat legalább annyit informatikában,fociban,demokráciában,alkotásban,gazdaságban,

stb... addig jegeljük a témát van úgy kb 50 év amit be lehet hozni."

Értem, szóval neked Magyar O.-ról senki ne mondja, hogy tévedsz, mert ő biztosan kevesebbet tud mert pl a te országod gazdaságban fejlettebb(vagy egy röhejesebb példát is felhozzak), jobb a nemzeti focicsapata. Én komolyan voltam olyan naiv, hogy azt higgyem ennyire buta ember nincs, de az élet mindig rácáfol.


ui: Mondjuk még a mellébeszélésedben is tévedsz, de ennyire szőrszálhasogató én se vagyok ;)

2013. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 P.O.C. ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy ez gazdaságpolitikai topik. :)

Hölgyeim, Uraim! Szerintem maradjunk témánál, vagyis a kérdésben szereplő konfignál, és az árából építhető jobb ár/érték arányú alternatíváinál, mielőtt elszabadulnak az indulatok. :)

Mivel az én részemről ezt a részét már kitárgyaltam, versenyképesebb alternatívát állítottam össze, ezért zárom ezt a kérdést.

2013. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Tamás 34 ***** válasza:
55%

Teljesen egyetértek veled igazad van ha bárkit is megbántottam a véleményemmel akkor azért elnézést kérek

hisz az a lényeg hogy a kérdezőnek tudjunk segíteni mindenkinek szép napot kívánok.

2013. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. szept. 28. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!