Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD tárhely csökkenés napról...

SSD tárhely csökkenés napról napra. Miért? (Ha nem is ide töltök).

Figyelt kérdés

Valakinek tudna segíteni abban, miért fogy naponta 3-5 giga hely az ssd-ről amin a win 8 van? Minden programot külső HDD-re töltök, talán nagyobb fájlok HDD-ről való törlése "szemeteli" tele az SSD-t? Dehát a szemetest is ürítem, s nem változik a csökkenés. Mi foglalhat ennyi helyet el? 50G


Köszi!



2013. szept. 27. 14:33
 1/9 pinkpancser ***** válasza:
Ideiglenes fájlok, frissítések, böngésző cache... nézd meg melyik mappa mérete változik, abból ki tudod találni mi okozza.
2013. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ajanlom a kovetkezo cikket neked: [link]


Remelem segit!

2013. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönet, Köszönet! :)
2013. szept. 28. 10:09
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a mai nap is csökkent 7 Gigát a hely..

Nem értem..

Nem tudom mi lehet a baj..

Egyéb ötlet?

Köszi!

2013. szept. 28. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Telepits fel HDD Sentinelt aztan ha hardveres problema miatt akkor az kiirja! Ha szerencsed van akkor nem ilyen jellegu a problema forrasa! Egy ccleaner-t is futtathatsz a biztonsag kedveert!
2013. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, közben rájöttem h tegnap egy nagyobb frissítést töltött le automatikusan a gép, de hogy 7 giga legyen..(?) Amúgy win 8. Tényleg az upgrade-ket nem lehet külsőről telepíteni, hogy irányítsam oda? Köszönöm a segítséget, sentinelt kifogom próbálni, bár fizetős ha jól tudom.. Üdvözlet!
2013. szept. 29. 11:00
 7/9 pinkpancser ***** válasza:

Van ingyenes változat is, de ha találsz egy jó key-t akkor fizetett lesz :)

Amúgy 8-nál nem tudom hogy van a frissítés, de XP-nél sokat szemetel (kb 3x foglalja a helyet)

2013. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Naigen..:)

Volt egy kis trükk a 7 gigában: Iso szovtver 4 driverrel, gondolom az is foglalta, visszafogtam 1re..Köszi!

2013. szept. 30. 09:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen jelenség előfordulhat még akkor is, ha be van kapcsolva a rendszervédelem. Nálam Windows 7 alatt hetente pár GB plusz használt lemezterületet vett igénybe, ilyen gyakran mentett új visszaállítási pontot.


Kikapcsolni vagy módosítani itt lehet:

Számítógép (jobb gomb) Tulajdonságok / Rendszervédelem / Rendszervédelem fül alatt a védelmi beállítások. A Beállítás gombnál lejjebb lehet venni, hogy mennyi tárhelyet engedsz a visszaállító pontoknak, vagy akár teljesen kikapcsolni. (Ekkor törli a mentéseket és felszabadul azokra a hely. De érdemes azért valamennyit hagyni.)

2021. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!