Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD FX8350 vs Corsair Hydro H55?

AMD FX8350 vs Corsair Hydro H55?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne (mivel egyértelmű választ nem találtam rá) hogy alap órajeleken a Hydro H55 mennyire tartaná hűvösen a procit? Jelenleg AC Freezer 13 van rajta de sajna játék alatt már nem tud megbirkózni vele.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2013. szept. 27. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Alap órajelen vagy tuningolva?

Ha alap órajelen egy AC 13-as nem tartja hűvösen, az a paszta be van égve, vagy sok van alatt, vagy rosszul van felrakva.

2013. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alap órajelen van. Most kentem újra de nem hinném, hogy sokat tettem rá (annyit amennyit gyárilag egy alap hűtőre szoktak tenni). Rendesen van feltéve azt tuti. 75 fok tájékára megy terhelés alatt.
2013. szept. 27. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy borsószemnyi kell belőle a processzor kupakjára. A hűtőt jó erősen rányomod, ezzel magát légteleníti, mert ugye a levegő remek hőszigetelő. Ezek után beakasztod a bilincset és kész, de lehetetlen, hogy ennyire forró legyen.
2013. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ez az első alkalom, hogy pasztáztam szóval tuti jól csináltam mindent.
2013. szept. 27. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott akkor más baj van, de a Hydro képes lehűteni minden ma kapható processzort.
2013. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!