Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopra fáj a fogam. Mely...

NorberTito kérdése:

Laptopra fáj a fogam. Mely márkákat ajánlanátok milyen proci, videó kártya kombinációval, vagy melyik a jobb? Sokban van HD 7670M és GeForce 710M v 720M amik ha jól olvasgattam utána akkor 2gigás létükre nem verték el a HD7670Met meg a HD8750Met sem

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 21:33
 1/7 hypno ***** válasza:
Miként nem a ruha teszi az embert, ugyancsak nem a memória teszi a videokártyát.
2013. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 lépéssel előrébb, nem sok de azért kösz:D
2013. szept. 24. 21:41
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


ez jó választás lenne?

2013. szept. 24. 21:43
 4/7 Lajos54 ***** válasza:

Elsősorban attól függ, milyen célra kell neked a laptop. Nekem egy pár éves Acer Aspire 5315 gépem van, semmi különös, Intel Celeron 540 1.86 GHz proci, 504 MB RAM, a többi cucc mind integrált. Nem egy nagy durranás, de nekem bőven elég. Igaz, én soha nem játszok, internethez használom, meg szövegeket írok rajt. Nagy ritkán webszerkesztésre használom, ha éppen ez van nálam és valahol-valamit sürgősen meg kell változtatnom.

Az viszont egy elhibázott ötlet (legalábbis szerintem) ha valaki egy csúcs gamer gépet akar laptopban, kiad érte egy fél vagyont, aztán mégsem tudja olyan stabilan használni, mint egy lényegesen olcsóbb, de mégis többet tudó asztali gépet. Mindent a maga helyén.

Persze, aki cipelni akarja magával mindenhova, de mégis csúcsmasinát akar, az fizesse meg.

2013. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lajos54 ***** válasza:
Ja, és a lényeg: az általad linkelt gép nem rossz, egyik kollégámnak ilyen, vagy legalábbis hasonló van, nagyon meg van vele elégedve. Igaz, ő sem játékra használja...
2013. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hypno ***** válasza:

Jó, persze. 130 ezer forintért nem lehet megváltani a világot.

Itt megtudod nézni, hogy hogyan teljesítenek tesztekben és játékokban az egyes mobil videokarik:

[link]

[link]

2013. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. szept. 25. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!