Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VGA vagy HDMI kábellel jobb a...

VGA vagy HDMI kábellel jobb a grafika?

Figyelt kérdés
Jelenleg hdmi kábellel van összekötve az lcd monitorom és a videokártyám,viszont most raktam egy tv-t a gép fölé és arra gondoltam,hogy akkor ő megkapja a hdmi kábelt(mivel a vidikártyán csak egy hdmi bemenet van),hogy ne kelljen kiírni a filmeket és a rendes monitor meg vga kábelt kap. Azt látom,hogy vga kábellel is jön az 1920x1080 felbontás,de nem rosszabb így a grafika, a hdmi kábel nem jobb játékokhoz?
2013. szept. 24. 17:05
 1/2 lopokus ***** válasza:
ugyanaz kb, én annyit vettem észre, hogy élesebbek és szebbek a színek hdmi kábellel, de lehet hogy csak a monitorom beállításai miatt.. de egyébként teljesen jó a vga kábel is.
2013. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
VGA kabelen igazan akkor lesz sz*r a kep, ha hosszu a kabel, es osszeszed minden interferenciat (csuf magas hertzek rohangalnak mar fullHD felbontasnal a droton). a DVI jelentosen javit a helyzeten, de mivel neked ilyen nincs, marad a vga.
2013. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!