Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! -Dell Notebook-...

Segítség! -Dell Notebook- Honnan tudnék egy Dell NB Inspiron 3521 -típusú notebookhoz wifi - drivert feltenni? Bővebb leírás lenn:

Figyelt kérdés
1hetes notebook, kérésre feltelepítettem a gépre Win7 Home Premiumot mert gyárilag Linux volt rajta és azt szerették volna Win7 re cserélni. Minden drivert sikerült feltenni kivéve a wifi+bluetooth drivert valamint az USB 2.0 szabvány illesztőprogramja nem akar működni sehogy sem.(leírásban azt írja problémát észlelt ezért leállította). A wifi jel az asztalon alul eszköztárban egyszerűen nem akar megjelenni akárhogy próbálok vezetékes kapcsolatot keresni vagy létrehozni új kapcsolatot, sehogy sem jön elő. (Linuxon azt mondta, hogy ment) Próbáltam a gyártó oldaláról, google-ről, rengeteg helyről de mindegyiknél azt írja, hogy : " Nem megfelelő platform keressen a Windowssal megfelelő platformot. -Nem lehetséges az a baja, hogy Win7 van rajta és nem Linux? Mert csak ezzel az egy driverrel van baj,csak a WiFi nem bír működni. Segítségeteket köszönöm!
2013. szept. 23. 21:09
 1/5 MaXXeGee ***** válasza:

A gyártó oldalán van 64 bites driver ... remélem, erre már 64 bites Win7-et tettél :) 32-eshez nem lesz driver :)


[link]

2013. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy van, ezt próbáltam is de ugyan úgy "Windows platform" hibaüzenet és egy piros jel, hogy "ez nem megfelelő driver erre a rendszerre" Ez volt az első amit kipróbáltam. Köszönöm a segítséget.
2013. szept. 23. 22:04
 3/5 MaXXeGee ***** válasza:
De 64 Bites op rendszert telepítettél ? mert ha 32-est akkor nyilván nem jó rá :) És erre azért illene amúgy is 64 bitest tenni :)
2013. szept. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, igen természetesen 64 -bitest. Erre csak azt illő telepíteni. Ezért is furcsállom, hogy miért nem működik a driver sokadik próbálkozásra sem, főleg a Dell hivatalos oldaláról.
2013. szept. 24. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:
dobjon egy pm-t, akinek kellenek a driverei a 3521-esnek.
2013. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!