Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs hang?

Miért nincs hang?

Figyelt kérdés
Újra telepítettem egy gépet a win xp sp3-al. Természetesen nem buherált, vagy egyéb más. Hangkártya alaplapi, sajnos nem tudom, hogy milyen alaplap, de a hangkártya Realtek AC'97, leszedtem driverokat, települ, viszont egyikkel sem jelzi a hangerőszabályzót sem, illetve semmi mást. Hangok és audio eszközöknél sem. Driver robottal is próbálkoztam telepítés közben kék halál volt. Tehát akármit raktam fel egyszerűen nincs hang. Pedig előtte volt... Mi lehet a megoldás? (van a gépben is hangszóró, és még be is van dugva egy kis hangszóró, elég régi gép tehát.:S)
2013. szept. 23. 18:40
 1/2 anonim válasza:

töltsd le ezt a programot! lehet, hogy megtalálja a megfelelő drivert hozzá és máris lesz hang. a program ingyenes.

[link]

2013. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most kiírja, hogy van hang driver, de .. NEM MŰKÖDIK helyesen... Akkor most az operációs rendszerrel van a baj?
2013. szept. 23. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!