Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy technicolor tc7200-ás...

Egy technicolor tc7200-ás modem esetében hogyan tudom beállítani a Wi-Fi-s kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A használati utasításában írja hogy a vezeték nélküli hálózatok közül válasszam ki az SSID szerint az enyémet. De nincs ott. A modemen sem ég a Wireless felett a lámpácska. Valakinek valami ötlete?

2013. szept. 23. 16:42
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
2013. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is megkaptam csak az a baj, hogy ha fent rákattintok a Vezeték nélküli-re, akkor előjön az az ablak ami akkor szokott előjönni amikor nincs net.
2013. szept. 23. 17:42
 3/3 anonim válasza:
A kábelmodem brigde módban van. két lehetőség van vagy 192.168.0.1 és átrakod router módra, vagy 1221 és távolról pillanatok alatt átállítják. Más ip címen jön az admin felület router módban és máshol bridge módban. (a brigde mód arra való, hogy a modemrouter csak sima modemként működik, ilyen üzemmód szükséges akkor ha saját routert akarunk rátenni, ebben az esetben az egyik rj45 portba kell dugni a router wan portját és menni fog a net saját routeren keresztül. )
2014. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!