A Roccat Isku FX és Razer Lycosa Mirror stb billentyűzetek világító felületei milyen technológiával készülnek? Mennyire kopás állóak a gombok felületei?
Figyelt kérdés
Ugyanis azt hallottam, hogy telibe le van festve ezeknek a billentyűzeteknek a gombok felületei, és csak ott nincs festék rajta, ahol kijön a fény...szóval ebből következtetve ha csak ennyiből áll a felülete, akkor egy idő után ugyanúgy elkezd megkopni, mint a hagyományos, és akkor egy idő múlva a gomb egész felső felülete világítani fog gondolom én, de remélem hogy valami komolyabb eljárással készülnek. Előre is köszönöm a válaszokat.2013. szept. 22. 19:48
1/1 anonim válasza:
Az általad kérdezett billentyűkről nincs tapasztalatom, viszont én egy Logitech G15-öt gyűrök már 3 éve. Szerintem hasonló felépítésűek az általad írt billentyűzetek is. Ezen a Logitechen a 3 év alatt elég intenzív használat után se látok semmiféle kopást. Azt nem tudom, hogy oldották meg, hogy csak a billentyűk felirata világít, lehet hogy úgy ahogy írod, viszont az tuti, hogy nem kókler munka, mert abszolút hibátlan a világítás és a formája, színe mindene. Szóval szerintem valami strapabíró dolog ez. Azért mert valami egyszerűnek tűnik, még lehet az komoly dolog. Ma már gyártanak olyan műanyagokat, hogy a fémmel vetekednek a tulajdonságaik.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!