Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a webkamerám?

Miért nem működik a webkamerám?

Figyelt kérdés

Legalább 3 éve vettem egy kamerát, tökéletesen működött a Win XP rendszer alatt. Azonban átváltottam Win 7-re, de most már nem működik sehogy se. Van telepítő lemeze, azzal se megyek semmire. Lehetséges, hogy az újabb op.rendszeren nem nem támogatja? Mert olvastam, hogy régebbi hardvereknek a driverét nem is frissítik, és ezért nem is tudom már használni. Nagyon úgy tűnik, hogy vehetek egy új kamot. Nekem amúgy ilyenem van:

[link]



2013. szept. 22. 12:53
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Miért kamerát akarsz újat venni??? Ha XP-vel működött, akkor nem egyszerűbb és olcsóbb azt használni?


Gondold végig... Van otthon nagy tételben benzined, mert benzines autót használsz... aztán úgy döntesz, ezután dízelbe ülsz... ám ahhoz nincs üzemanyagod. mindkét autód ott van, melyiket használnád? Azt amelyikkel bárhova elmehetsz, mert fel tudod tankolni, vagy a másikat, amihez csak pénzért tudsz tankolni, hiába van otthon több hordónyi a másikhoz?


Mi előnyt ad a 7 az XP-vel szemben? Ad annyit, hogy költs arra, hogy azt használd ezután??? Ha erre válaszolsz, akkor az alapján folytasd a kamerás dolgot is!

2013. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!