Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a konfigot mennyiért...

Ezt a konfigot mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés

4 GB DDR2 Ramm

Sapphire 6770 HD VGA

E6300 proci

160 GB Winchester

Laptopot fogok vásárolni és ezért elköszönök az asztali gépemtől:)



2013. szept. 20. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
20000-nel tobbet senki nem fog adni erte (a proci kb. 6 eves lehet, gondolom a hozza tartozo alaplap es HDD is kb. ilyen koru. a VGA meg erhet valamit, de a tobbi ertektelen.
2013. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MaXXeGee ***** válasza:

Amíg szar van addig veréb is ... Ugyan ez annyira nem rossz, sőt, még a mindennapos használatra kényelmesen megfelel pár évig! (Nem játékokra)

Ha mindezt benne van egy mutatós házban és csupa szépet írsz róla, akkor 40-ért felteheted szép képekkel ...abból úgyis alkudozni fognak, ha 35-be odaadod,mindenki jól járt.

Itt csupa hozzáértő ember van, akik a webáruházas árak alapján számolnak gépértéket... de te nem itt fogod meghirdetni, hanem olyan helyen (jofogas, aprod)ahol csupa hozzánemértő ember van, akik a teszkó és a médiamárkt szarjaihoz szoktak jó drágán, nekik a képek plusz a jó szöveg adja el a gépet, amivel valószínűsítem, jobban járnak, mint egy új teszkóssal. Szóval bátran csak 40 ... és ne igazán akarj engedni! :)

2013. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Winyót fél éve vettem bele:) (lapnak nem ugrik be a neve) a proci szinte új mert újonnan megvette ismerősöm pár éve és rá 2 napra kapott egy komplett gépet tehát berakta a szekrénybe és kész és 2 hónapja tettem bele a gépbe tehát 2hónap és 2 nap van benne BF3 megy szépen rajta FPS lagg nélkül high beállításokon. Kártyán még 4 hónap gari is van
2013. szept. 20. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!