Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XBox 360 vs Xbox One? Lennt a...

XBox 360 vs Xbox One? Lennt a lényeg.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok , hogy XBox 360-at megéri még venni ? vagy inkább mostmár mindenképp ps4 vagy xbox onera kell beruházni ?

-----> ne az legyen belőle hogy telespamoljátok hogy az xbox one vagy a ps4 szar<------


Kérlek fokuszáljatok a kérésre!

Régebbi konzoloknak ugye leesik most az ára... jó lesz e még az vagy mindenképp nextgen , ha már konzol.



2013. szept. 20. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Ha van pénz akkor XBOX One.

Ha nincs akkor 360

2013. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jó a jelen generáció? Annyi a különbség, hogy relatív "régiek" a játékok rá. És lassan befejeződik rájuk a fejlesztés (1-2 új címre gondolhatunk még, vagy max. multiplatform játékok). Amennyiben tetszenek a 360-ra kijött játékok, válaszd azt, mert cseppet sem csalódsz, vannak kihagyhatatlan darabok. :)
2013. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Már így is akkora a rés a bejelentett next-gen konzolárak és a mostaniak között, hogy nem hiszem, hogy jelentőset esne.


A mostani generációra már sok a játék, amik nem fognak megjelenni és nem futtathatók a következőn.


Szerintem, ha eddig nem vettél, akkor már ne is vegyél a mostani generációból. Esetleg nagyon áron alul a next-gen mellét.

2013. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Annyit hozzátennék, hogy ha van pénz rá, hogy nextgen konzolt vegyél, válaszd azt szerintem. Én mindenesetre a Sony hajójára vennék jegyet, mert szerintem elfogadhatatlan az, amit a Microsoft csinál - és mert azért is, mert nem sok különbség lesz a PS4/Xbox One között képességekben. Kivétel az, hogy ha van valami olyan Xbox-exkluzív húzócím, amire mindenképp vágysz. De PS3/X360 témában is a Sony-t választanám, mert a PSN legjobb tudásom szerint nem fizetős és mert SZERINTEM PS3-ra jobb játékok vannak mint 360-ra. Bár ez erősen szubjektív ugye.


A helyzet egyébként az, hogy a jelenlegi generációra már majdnem kijött minden, amit húzócímnek hívunk. A legjobbak már megmutatkoztak ezeken a konzolokon, így könnyű eldönteni, hogy melyik gépen van több olyan exkluzív cím, amire úgy érzed, érdemes a pénzed elkölteni. Nekem pl a PS3 abszolút nyerő, mert van rá MGS4, GT5, meg erre is kijött a 2 Resident Evil Chronicles, meg egy rakás más PS-only játék, amik nem igazán vannak xboxon.


Sok játék persze multiplatform, van mindkét gépre, ezért is emlegetem a húzócímeket, hiszen pl egy GTA V-öt mindegy, hogy Xbox-on vagy PS-en játszol, ugyan olyan jó, de pl egy Gran Turismot sosem látsz meg egy Xbox-on, ahogy a Forzát sem PS-en.

2013. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed és türelmed akkor xbox one (már ha ennyire one-t akarsz de sztem a ps4 jobb :P)


Ha nincs annyi mani se türelem akkor box (bár sztem itt is ps3 jobban járnál de te tudod :D)

2013. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ő csak azt hoztam fel , ps4 nekem is jobban bejön.


Értem , szóval mindenképp megéri az újabb.

-Igazából csak a játékok kérdése foglalkoztatott , hogy pl box360-ra jön e majd ezentúl is game...


Pénz nem probléma ... Akkor PS4 et veszek valszeg.


Köszi mindenkinek !

2013. szept. 22. 16:30
 7/15 anonim ***** válasza:

Én most adom el az XBOX 360-at + játékokat, mert gyűjtök valamelyik új konzolra. De egyelőre még én sem tudtam dönteni. Amik nekem negatívak: PS kontrollere szerintem szar és mindig az volt. XO nem támogatja majd a használt játékokat, csak 30 napig a haverod játékát. PS4 erősebb, de az EYE kisebb felbontásra képes. XO kevesebb előző gen-es játékot biztosít és a LIVE-ja kérdéses, hogy lesz itt megoldva. És egyik sem kompatibilis visszafelé.


Szóval nehéz döntés, de szerintem nem éri meg beruházni mostani gépre. Legalábbis újra nem. Bár én a GTA 5 miatt kicsit szomorú vagyok, mert nagyon vártam már, de így nem veszem meg.


"PSN legjobb tudásom szerint nem fizető"

PSN is fizetős lesz

2013. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

"PS kontrollere szerintem szar és mindig az volt. "

Ez ugye kicsit se szubjektív, nyilván a sony hülye, hogy egy objektív szar koncepció alapot visz éveken keresztül...

2013. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
én se vágom hogy xboxosok miért élveznek el a kontrollerjüktől sztem ps3é szebb jobb
2013. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit kell magatokra venni egy privát véleményt (-->"szerintem"). Volt PS-em is és XBOX-om is. Talán észre veszem a különbséget.
2013. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!