Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tabletet vennetek?

Milyen tabletet vennetek?

Figyelt kérdés
Csak annyi elvarasom van, hogy 2 magos, min 10 colos legyen, es a filmezes, netezes kozben ne akadjon... full hd filmeket is szivesen neznek rajta... ar/ertekben mi a legjobb lehetoseg?

2013. szept. 19. 13:14
 1/6 uno20001 ***** válasza:
Only iPad. Csak iPad-et vennék a helyedben. Nem jó dolog idegeskedni az android miatt.
2013. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom vele...
2013. szept. 19. 16:08
 3/6 bamboochatheone ***** válasza:
Mennyi a keret?
2013. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

max 50-et akarok fizetni érte.... ezt néztem ki:


[link]

2013. szept. 19. 23:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Filmeket is néznél, fullHD-ben, a hardver elvinné, sz'al nem para, de 9.7 colos a kijelző, s 1024×768 a felbontás, ekkora felbontáson minek a fullHD? Még a 720p felbontást is lekonvertálja, hisz az ugyebár 1280×720-as felbontás! Ha ilyen igényeid vannak, akkor ennél sokkal jobb kijelzőt kellene választanod! Inkább legyen 7 col, de ennél jobb felbontás, mert 9-10 col környékén ezért az árért, nem igazán kapsz normális kijelzővel szerelt tabletet. 7 colban a Nexus 7-et ajánlom, 10 colban esetleg a Concorde T10-et, bár ezt nem ismerem, alaposan utána kell olvasni, de itt még mindig csak 720p felbontásnál járunk, s ha fullHD filmeket is nézel, akkor minimum 1080p felbontás kell neked! Ajánlanám a Wayteq 100QCR-t, de sok rá a panasz, pedig kijelzőben az tökéletes lenne neked. Ugyanígy az Alcor Zest Q933R is, no annak kéne alaposan utánajárnod, mert arról még nem sokat hallottam, száraz adatok alapján szintén jó választás lenne neked, teszt videó alapján én lassúnak érzem, de ha neked kizárólag multimédiás eszköz lenne, akkor azt a pár percet, míg ráböksz a kiválasztott filmre, azt ki lehet bírni ilyen tempó mellett is. Szóval 50-60 ezres árkategóriában ezt kell eldöntened, hogy kompromisszumot kötsz, s megelégszel a 720p felbontással, s cserébe sebességben elfogadható a tablet, vagy 1080p ill. a feletti felbontás, de vannak lassulások bőven.
2013. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
talán 720p is elég, köszi a választ, utánanézek mindnek.
2013. szept. 22. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!