Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell konfigot összeállí...

Hogyan kell konfigot összeállítani pc-hez?

Figyelt kérdés
Amikor kiválasztom az alkatrészeket, mire kell figyelni? Azt tudom hogy kompatibilisnek kell lennie,de gondolom az nem elég. Hogyan lehet megtalálni az alkatrészek között az egyensúlyt? Hogyan lehet megadott pénzből a legjobb gépet összerakni? Csak mert hamarosan én is akarok új gépet, és nem értek hozzá. Azt meg nem akarom hogy valaki összerakja nekem (mármint csak a listát) én meg azt se tudjam hogy mit is veszek.

2013. szept. 17. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a legelső szempont, hogy mire/mikre használnád a gépet.
2013. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez így úgyse fog menni.


Ehhez tapasztalat kell.

2013. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van valami olyan oldal, ahol leírják mondjuk az alap dolgokat a számítógép részeiről? Mert mondjuk RAM-nál vagy processzornál még el tudom dönteni milyen nagyjából, mert ott leírják hogy hány giga, stb. De pl egy alaplapnál azt sem tudom mire kell figyelni
2013. szept. 17. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Az alaplapnál figyelni kell h a processzor kompatibilis legyen az alaplappal(foglalat tipus), a RAM h DDR2 v DDR3 as stb...A Másik meg az hogy mire akarod használni?
2013. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző, ez így kevés.


A Chipsetet is kell figyelni, meg hogy a foglalat maga mennyire jövőképes és mennyire új. Ezenkívül a bővíthetőséget, az extrákat és azt is kell figyelni, hogy legyen rajta SATA3 ami később még nagyon jól jöhet.

És még ez se minden...

2013. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Plusz tápellátás,hűtés stb.
2013. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A vége úgyis az lesz, hogy összerakatom, de azért jó tudni róla egy kicsit.
2013. szept. 18. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!