Olcsó ház amobe nem kell külön venni ventit?
Figyelt kérdés
Sharkoon Vaya-n gondolkodtam, de abba ugye ajánlott tenni még 1 ventit hátra.
Egy HD7950 és egy FX-6300 menne bele meg egy fsp raider 550(többit is írom ha kell)
Elöre is köszönöm a segítséget
2013. szept. 16. 16:39
1/1 anonim válasza:
Majd veszel a Vaya-ba egy ventit...nehogy már azon múljon, néhány ezer Ft. Főleg most a hűvös időben kibír pár hetet egy ventivel is. Olcsó házakba ritkán adnak amúgy is két ventit, sőt anno az Asus házakba igen hangos 9cm-es példányokat raktak (igaz azokba is csak egyet -szerencsére-).
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!