Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DirctX 11 mennyire fontos?

Anitaanita kérdése:

DirctX 11 mennyire fontos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


VGA kártyát akarok venni. Nem tudom, hogy két azonos számítási teljesítményű kártya közül érdemesebb-e a picit drágábbat választani csak azért, mert DX11 -et támogatja.


Konkrétan HD5770 -et 15k ért ajánlanak, HD4870-et pedig 14k -ért. Alkudni lehet hogy tudnék...


Ezek az árak amúgy mennyire reálisak/jók? Nekem ugyebár az is fontos, hogy a levegő hátul jöjjön ki a gépházból, mert oldalventillátor nincs.



2013. szept. 14. 16:08
 1/3 A kérdező kommentje:

Még annyit elmondanék, hogy elég szerény gépem van. AM2+ processzor: AMD Athlon II X2 4400e ami most 2880MHz-en jár.

Mellette 2×2GB DDR3 RAM (Kingmax)


Ezek mellé milyen "erősségű", árú, tudású kártyát lehet érdemes betenni?

2013. szept. 14. 16:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Az 5770 egy picit erősebb, és alacsonyabb is a fogyasztása, mindenképp jobb választás. A DX11 nem annyira fontos, amihez kötelező, azokhoz úgysem lenne túl jó.
2013. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Például Crysis 3-nál írták a DX11-et. Gondolom az anélkül nem fut. És egyben az 5770 a minimum kártya hozzá. Már önmagában a Crysis 3 -mal való játszás lehetősége elég csábító, hiszen mégis csak egy legendás játék utódja.


A választ köszi, adtam zöldet.

2013. szept. 14. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!