Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hozzáértők, segítség. Milyen...

Clairvoyant kérdése:

Hozzáértők, segítség. Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés
Próbáltam utána olvasni, de elég ellentmondásos, amiket írnak. Egyaránt kéne játékra, és filmnézésre, hosszú távú megoldásként, lehetőleg IPS paneles (tudtommal az adja a legjobb színeket, de ha nem, akkor korrigáljatok nyugodtan), ideális esetben 24'', 5 ms válaszidővel, jó betekintési szöggel. Árhatár nincs, csak elérhető legyen Budapesten/Mo-n, ha tudtok, csatoljatok linket is! Köszi.

2013. szept. 14. 14:16
 1/8 soccerway ***** válasza:
2013. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Osynho ***** válasza:
DELL U2312HM valamivel 50e felett. Igaz, csak 23", de nagyon jó monitor! :) Viszont, ha nincs árhatár beleférhet egy durvább megjelenítő is, de az ennek a többszöröse lesz. :)
2013. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

én ezt ajánlom: [link]

baromi jó már 1 éve használom és egy rossz szavam nem lehet rá

2013. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Osynho ***** válasza:
38%
tn paneles monitort 50ezerert? :/
2013. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
igen de én tapasztalatból mondom hogy lenyűgözően jó
2013. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 soccerway ***** válasza:
TN-es tapasztalatból én is mondanám hogy jó a sajátom, mert még nem volt jobb és nincs összehasonlítási alapom. Szóval ne TN-eset vegyél.
2013. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Osynho ***** válasza:
Hát ige, sajnos a TN, az TN marad. :/ A lenyűgözően jó, az konkrétan mire vonatkozik?
2013. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezt találtam 50 ezer alatt, írjatok róla egy véleményt légyszives, úgy látom, nagy gond ezzel nem lehet.


[link]

2013. szept. 16. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!