Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivel győznétek meg, hogy ne...

Mivel győznétek meg, hogy ne TP-LINK routert-t vegyek?

Figyelt kérdés
Mik azok az érvek, amit bizonyítják, hogy van jobb márka is mint a tp-link?
2013. szept. 13. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A TP-Link csak egy alsó kategóriás de működő darab. LinkSys jobb, Cisco még jobb. Neked otthonra majdnem teljesen mindegy milyet veszel.
2013. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kell ellenérv? Nekem egész életemben TP link volt a router és a Wifi eszközöm is, gond nélkül üzemelnek már 4-5 éve.
2013. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kérdés mindíg hitvitába csap át.


Mert pontosan melyik TP-Link routerről van szó? Mert van ám olyan ebből az űberfrankómindennéljobb márkából, ami melegszik mint állat, eldobálja a kapcsolatot és jószerivel párosával pusztul el.


Amúgy nyomós érv lehet az ár, a sebesség, a stabilitás, a kezelőfelület átláthatóssága + a magyar nyelvű kezelőfelület, a beépített extra funkciók, mint pl a nyomtatószerverkénti használat.

Mindenkinek más a fontos.

2013. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyet tervezek venni. Ellenérv eddig mindenhez volt amit venni akartam, de végül mindig megoldottam a dolgot. És igen otthoni használatra kell. És azért ilyen drága, hogy a vezetékes netem se legyen lassú, a mostani routerem lassítja a vezetékes netet, még akkor is amikor semmi ninc a házban bekapcsolva ami wi-fi. És a routerben nézem, hogy csak az AP-UP van rajta, azaz én.

2013. szept. 13. 14:13
 5/7 pinkpancser ***** válasza:
Ha kb ennyit szánsz rá akkor nincs ellenérv. És ugye az 5 év gar valamit jelent...
2013. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én gond nélkül használok egy Tl-WR741-est, bár egy gyári firmware frissítés kellett neki. Azóta süvít. :)

[link]

2013. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 claidheamohmor ***** válasza:

Nekem 841-esem volt. Az USB miatt cseréltem le 1043-asra, a régi egy barátomnál megy, most már olyan 4-5 éves, a 1043-as 3 éve megy nálam, hol gyári firmware-rel, hol openwrt-vel :) (most épp openwrt-vel)

Arra, amire használom, jó, és eddig stabil..

2013. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!