Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a számítógépről/mit vegyek még?

Figyelt kérdés

Kérdésem fent gondolok teljesítményre.

És persze Segítségeteket várom a hiányzó alkatrészekről hogy mit is vegyek :)


Íme:

1x4GB corsair XMS3 DDR3 memoriakátya (lehet lesz még 1 ilyen, mit gondoltok?)


AMD Athlon II X4 740 3.2GHz FM2 Processzor


Xigmatek Loki SD963 (ugy tudom hogy processzor hűtője alapbol hangos ezért kell)


GIGABYTE F2A85XM-HD3 Alaplap


XFX 450w pro tápegység


HD7850 (pontosan nem tudom vároma javaslatokat, márka stb)


merevlemezt még nem tudom valami nagyon halk kell 250-500 gb között és nem iszonyat drága :)


és persze aház se maradhat el, arról szintén nincs még fogalmam lássuk mit javasoltok :D



2013. szept. 12. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már igy látatlanba megmondom hogy a gépem egy kicsivel gyengébb,legalábbis a proci,de legendásan jobb :D,egyébként a táp gyenge ehhez minimum 550-600wattos kell ha jót akarsz magadnak,vinyót minimum 500-750eset vegyél mert már nagyon olcsók (főleg a SATA2-esek),a házról nos annyit hogy én olcsón vettem egy elég jó kis házat,a ház tipusa : KOLINK CXAPO04A

Ipon-on megtalálod 12-ért, remélem tudtam segiteni.

2013. szept. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
valóban szép ház köszönöm!ezt fogom megvenni vinyot nem tudnám kihasználni elég a 250 500 gb-s a táp meg jólenne ha elbírná mert így megsporolnám a gép árát
2013. szept. 13. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!