Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer laptop 6920g videókártya...

Petyula kérdése:

Acer laptop 6920g videókártya csere Nvidia 9500m gs ről ati m. hd 4670 re. Hogy tudnám életre kelteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy pár hete meghalt a videókártyám a laptopomba ,és arra gondoltam veszek bele egy erősebb kártyát,ha már úgyis cserére szorul . Találtam egy pár infót arról,hogy milyen tipusúakat lehet belletenni.Az ajánlott (ideális) az n vidia 9600m gt lett volna ,de az atinak is van egy jóval erősebb kártyája ,mégpedig a M.Hd 4670 es mxm 2 es kivitelű darabja . Szóval nagyképűen megvettem bele az ati kártyát,de a csere után a képernyő sem kapcsolt be ,illetve már a biost sem töltötte be. Ezután visszaraktam a régi kártyámat hogy használni tudjam a gépemet ,és több bios verziót is kipróbáltam rajta ami ehhez a géphez kijött ,de ugyan az maradt a jelenség. Van valakinek valami ötlete ,akár extrém is hogy elinduljon az új kártyávala szeretett masinám ,vagy bánatomra el kell adnom az új kártyát? És vennem kell egy 9600m gt-t? .Nyilván ez lenne az utolsó választásom ha lehet. A válaszokat és tippeket előre is köszönöm ...


egy lelkes kisérletező



#videokártya #6920g #9500m gs #ati m hd 4670
2013. szept. 8. 23:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!