Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb laptop?

Melyik a jobb laptop?

Figyelt kérdés

Igazából nekem, az legújabb játékokra kéne, meg néha egykis videó szerkesztésre és nem tudom hogy a jobb processzorra vagy a jobb videókártya felé hajoljak, (plusz a 771g-nek 17"-os full hd a kijelzője ami elég jó és ugye 4gb-os vga kártya, viszont a másiknak meg elég jó a procija+16 gb ram van benne...) Nos, ezekről lenne szó: [link]


és


[link]


2013. szept. 6. 00:12
 1/8 anonim válasza:
passz
2013. szept. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehéz dönteni, de szerintem az elsőt vedd. 16 giga fölösleges, és egy i5-ös processzor is bőven elég játékokra.

VGA megfelelő, újabb játékoknál kinézek belőle medium/high beállításokat. Videóvágásra pedig bőven elegendő.

2013. szept. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek a gagyi computerimperiumos reklámok...
2013. szept. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem fizettek is érte, mert ingyen elég nagy tirpákság ez az összehasonlítgatósdi játékotok minden nap!
2013. szept. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szó nélkül első.jobb vga.IPS paneles kijelző!! nagyon sokat számít!! és nagyobb is!!
2013. szept. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, és minden napra jut egy ilyen CIos eldönthetetlen hezitálós kérdés, ahol minden gép középfelsőkategóriás, és lehet rajta agyalgatni/dilemmázgatni.


Amúgy, ha valódi érdeklődő vagy, és lenne eszed, akkor messzire elkerülnéd azt a boltot, amelyiknek az üzletképe szoftveresen lett tervezve, mert ez kib.aszott kamuszagú...

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Majd, ha megvetted, és esetleg rákettyintettél, akkor meg rinyálj itt, hogy most hova kapjál, mert ott konkrétan lesz.arnak...

Nem mindegy, hogy melyik boltban vásárol az ember!

2013. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most már tényleg elhiszem, hogy 15 éves vagy, mert aki nem tudja még: ami túl szép, hogy igaz legyen, az nem is igaz - az tényleg "ma" született...


Az ilyen emberek vásárolják Kínából a 512GBos pendrive-okat rakásra (merthogy 3000Ft+ingyen hozzák, így a h.ülyének is megéri - persze, annak meg...), hogy aztán uazzal a mozdulattal, amivel átvették a postástól, dobják is ki a p.icsába.

Isten őrizz, hogy bmiről is le akarjalak beszélni, de ha vmit nem lehet máshol is ~+-10%kal kapni, akkor ott még érheti meglepetés az embert.


Lezártnak tekintem a témát. Ha bízol bennük, akkor költsd el náluk a pénzt.

2013. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!