Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki találkozott már ilyenne...

A1b2c3 kérdése:

Valaki találkozott már ilyennel? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A laptopom (Asus K52J) megbolondult. A minap tökéletesen elindult, majd hirtelen elkezdett vessző karaktereket irkálni, mintha beragadt volna a billentyű. Természetesen nincs beragadva, megnéztem. Újra indítottam és kérés nélkül behozza a BIOS képernyőt, amiből csak az ESC segítségével tudok kilépni ("kilép a változtatások mentése nélkül?"). Miután betöltötte a Windowst, ugyan azt csinálja, irkálja a karaktereket. Érdekes, hogy ha más gombot nyomok, akkor a folyamatos írás abba marad és csak akkor kezdi el, ha a Backspace-t nyomok.

Ezzel a hibajelenséggel már találkozott valaki?



2013. szept. 2. 18:09
 1/4 A kérdező kommentje:

Javítok:

Érdekes, hogy ha más gombot nyomok, akkor a folyamatos írás abba marad és csak akkor kezdi el ÚJRA, ha a Backspace-t nyomok.


Tehát bármely karakter lenyomása a billentyűn megakasztja a folyamatos vessző írást, kivéve a Backspace, mert az újraindítja.

2013. szept. 2. 18:14
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ragd újra a windowst
2013. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A windowst és minden mást is letöröltem. Leformáztam a teljes vinyót az asztali gépről. De a biosnak nem szabadna csak úgy előjönnie magától, lényegtelen, hogy mi van az operációs rendszerrel.
2013. szept. 2. 18:22
 4/4 anonim válasza:
Ez érdekes. Mivel nem a Windows-ban van a hiba ezek szerint, és a BIOS is magától folyton felugrik, amikor nem kéne, azt gyanítom, hogy valami hardveres hiba lesz.
2016. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!