Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 140-ből laptop? Dedikált...

140-ből laptop? Dedikált VGA-val vagy anélkül?

Figyelt kérdés
Ez a legfrissebb ismereteim szerint éppen a középkategória közepe, tehát beszélhetünk i3 3110-ről, i5 3210-ről, A8 4555-ről és A6 3400-ról, a problémám a dedikált VGA vs dedikált VGA nélküli gépet érdemesebb-e, mert ezen a szinten a HD4000-hez képest csak marginális különbségeket mutatnak a dedikált VGA-k (GT710, GT620, HD7650 stb). Akkor tehát mennyire lényeges, hogy dedikálttal veszem-e vagy sem? Esetleg néhány ajánlat?

2013. szept. 2. 04:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Közben utánanézegettem, és látom, a zárójelben lévő "dedikáltak" sem azok valójában, szóval a kérdés úgy változik, hogy mennyire érdemes a HD4000-et választani a GF-okkal szemben?

Eddig ezekre gondoltam:

[link]


[link]


[link]


[link]

2013. szept. 2. 05:30
 2/5 anonim ***** válasza:
A GT635M lényegesen jobb, mint a HD4000. Ha játékra kell, akkor érdemesebb azt venni, bár persze nem minden játék fog rendesen futni rajta. Ha csak netezéshez, videókhoz kell, akkor bőven elég a HD4000 is.
2013. szept. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hypno ***** válasza:

Az integrált megoldások jellemzően hosszabb üzemidőt eredményeznek.


Ezen a szinten ez többet érhet, mint az amúgy is kétséges játékteljesítmény.


Pláne, hogy a dedikált VGA-k egy része fixen beforrasztott, vagyis a bővítésük ugyanúgy nem lehetséges mint (sk. semmiképpen) az integráltaké.

2013. szept. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy nézem ki valakinek, aki nem fog játszani rajta, viszont ha már ugyanannyi, akkor miért ne a jobb videóteljesítményűt vegyem? A legjobb kompromisszumnak amúgy a G580-at látom, mert abban a legjobb minden, annyi, hogy fél kilóval nehezebb, mint a társai, viszont stílusosabb és masszívabb is, és a hálózati sebesség nem gigabites, bluetooth meg nem 4.0, ezek pedig elhanyagolhatóak.
2013. szept. 2. 07:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval pár százalék plusz teljesítmény vs több üzemidő. Már döntésre bocsátottam ezt a hármat neki (G580, B590, HP), elmondtam, mi miben jobb/rosszabb, aztán majd ő tudja, mi számít neki inkább. Köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 2. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!