Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenne egy olyan gondom hogy...

Lenne egy olyan gondom hogy mikor COD Black ops 2-t kezdtek játszani haverokkal akkor elkezdek egy kis idő után szaggatni játék közbe és van hogy nagyon vagy hogy kevésbé de nagyon idegesitő mindig lelőnek?

Figyelt kérdés

Szóval arról volna hogy nem fut szép tisztán a Black ops 2.Gépem hőmérséklete nem haladja meg a 60c most pasztáztam mindent újra és vettem is egy új hűtőt a procira mert a régi kicsit volt hozzá amit most vettem az i5-ös procit is letudja hűteni szóval biztos nem az a gond hogy túl melegszik.Játékban minden majdnem maxon van.

Gépem adatai:

Proci: Intel core2 duo E8400 3GHZ

Ram: 4GB

Graf.Kártya: Nvidia geforce 9600GT 1GB

Windows 7 ultimate.

Játék közben a gépen semmi nem fut csak a skype és 5mb nettem van.

Mi lehet a gond esetleg ha cserélném a procit vagy a graf kártyát picivel erősebbre akkor jobb lenne??Új gépre még nincs pénzem de már tervben van karácsony környékén veszek újat. Kérdésem tehát az lenne hogy mit kellene tennem hogy maxon menjen lagg nélkül.



2013. szept. 1. 19:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ATX Fortron EPSILON FX600-GLN 600W
2013. szept. 18. 17:50
 12/16 anonim ***** válasza:

Sürgősen cseréld le. Veszélyes az egész gépedre.

Egy FSP HEXA 400 tökéletes lesz, vagy ezek közül valamelyik:

Chieftec CTG-400/450/500

XFX Pro 450 (ez a legjobb választás)

Ha alsó-tápos a házad akkor CTG-500-at vagy XFX-et vegyél.

2013. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem alsótápas, de miért veszély mit csinálhat a gépel hogy veszélyes?
2013. szept. 18. 19:08
 14/16 anonim ***** válasza:

#3 Válaszoló..


Nem vagyok vak,és nem is rossz a szemem,láttam hogy 1920x1080 felbontásban 4mag és 4gb ram mellett ultrán tolta a battlefield3 nevü játékot !!!!!!!!!! te is csak annyit gondolsz a kártyáról hogy "DDR3 azonnal dobjuk ki mert egy rakás szar" haha... egy mai 15e forintos GT630al simán megy ultrán a bf3,pedig nemsok különbség van köztük

2014. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
egyébként a skype okozza a laggot hidd el nekem,most i5 4670 procim van és skyrim közben beszaggat ha megvan nyitva! 8gb ram,és egy HD7970 kártyával...
2014. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen már rájöttem aztán :D Mikor már megvettem feleslegesen amd-t amit nagyon megbántam köszi a válaszod amúgy! :) Most már új gépem van i7 4820k + GTX 760 2GB ez már birja szépen a dolgokat :)
2014. jún. 9. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!