Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek így összepasszolnak?

Ezek így összepasszolnak?

Figyelt kérdés

Intel Pentium G2030

Kingmax 4GB DDR3 1333MHz

ASUS P8H61-M LE R2.0


Litográfia támogatása, foglalatok támogatása, órajelek támogatása, minden összepasszol? Csak mert múltkor is rendeltem egy VGA-t ami aztán egyéb okok miatt nem működött az alaplapomban aztán akkor is megkaptam hogy hülye vagyok mert biztos olyat rendeltem ami nem kompatibilis meg nem bele való. Csak hogy legyen mit megmutatnom a szüleimnek ha balul sülne el valami xD


2013. szept. 1. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


0901 BIOS-tól mehet bele ez a CPU.

2013. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha Win7 64bit-hez lesz én ajánlanám, h vegyél még mellé egy 4GB RAM-ot. Már csak a dual-channel miatt is.
2013. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Igen, működni fog, és a memória is szerepel az alaplap kompatibilitási listáján.

[link]

A proci is kompatibilis:

[link]

2013. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
64 lesz rajta, de a bővítés max később jön majd szóba, mert elég drága és ennyi most a keret. köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 1. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!