Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép vinné a mai játékokat...

Ez a gép vinné a mai játékokat minimum grafikán?

Figyelt kérdés

ASUS Vento Ház

Alaplap: Asus F1A55_V

AMD Athlon II x4631 Quad-Core

VGA: HD 4850 1GB DDR5



2013. szept. 1. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Minimumon talán,2012-es játékokat. Az idei játékokat már nem mindet.
2013. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
vegyél egy HD 7870-et és akkor már nem csak minimumon fogja majd vinni... Meg persze egy Intel i5,öt vagy i7-et 4 avagy 6gb rammal. te választásod.
2013. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Teno ***** válasza:
4850 az még nem tudja a DX11-et, szóval az újabb játékoknál ott lesz a bökkenő, meg már régi is a kari(nekem is az van a régebbi gépembe)
2013. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Getsuga, ha már a játékok kategóriával ezt teszed, a hardver kategóriába ne hányd bele a sok marhaságodat, ha nem értesz hozzá. Na meg a kérdésre kéne válaszolni. Köszönöm.
2013. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor válaszolok a kérdésre.: Nem vinné a mai játékokat. Csak segíteni akartam neki. Amit írtam, úgy már viszi a gép a mostaniakat. Nem mindet de egy párat. Nem tudom milyen játék kérdésre/hez "hánytam" oda a marhaságaim. Játék kategóriában én viszont SEGÍTEK! Mindig leírok egy-két játékot amit tudok a kérdésre válaszol és megfelelő a kérdező gépének. Úgyhogy hagyj békén légyszíves.
2013. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem Getsuga,igaza van!

Nagyon nagy baromságot írtál...

Csak azért mert ismersz 1 db videokártyát a rengeteg közül,meg ismersz egy processzor családból két tagot(azt is hibásan,mert Intel CORE i5,i7) meg tudod mi az a RAM,még nem itt kéne oktatnod.

Szerintem menj inkább a "Szerelem,szex" nevű témába és oda irkálj!

2013. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább maradj kussban égmetsző holdagyar (ez a gyerek neve csingcsengcsüng nyelven xD). Konkrét példát mondjak? Hát most a 25 oldalnyi megválaszolt kérdésemből nem akarok szemezgetni, de tényleg nem vagy százas gyerek. A hardver kategóriából meg maradj ki, ez nem a degenerált övezet. A játékoknál még talán érthető, mert ott sok a hülye, de innen maradj el.
2013. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Getsuga... Egy AMD-s alaplapba hogyan rakjon i5-öt vagy i7-et ? 4 vagy 6GB RAM ? Hagyjuk.... Nem lehet egy foglalatba minden processzort belerakni
2013. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!