Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik IDE-->SATA átalakító?

Létezik IDE-->SATA átalakító?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy összeraktam egy gépet, amibe Asrock B75 Pro3 alaplap van, és van nekem itthon DVD íróm viszont az IDE csatlakozós, az alaplapon viszont nincs IDE csatlakozó, nem szeretnék venni még egy DVD meghajtót, mikor van nekem. És az lenne a kérdésem, hogy IDE-->SATA átalakítóval ( ha egyáltalán van ilyen ) rá bírom-e majd csatlakoztatni az alaplapomra? Köszi előre is.


2013. aug. 30. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Felesleges ilyen hibrid gagyi átalakítókkal szenvedni.

Vegyél egy másik írót, mert átalakítóval sosem fog rendesen menni, a másik lehetőség egy pci helyre rakható bővítő kártya atával, de ennek sincs sok értelme, vegyél másikat.

2013. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen. Így néz ki:


[link]

2013. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Hát elgondolkodtató, néztem amit az utolsó írt kb. 2-3 ezer Ft egy olyan bővítőkártya, lehet hogy jobban megéri akkor már tényleg venni egy SATA-s dvd meghajtót

2013. aug. 30. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy megéri, mivel csak szopni fogsz az átalakítóval.
2013. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Teno ***** válasza:
4k van satás DVD író, szóval persze h nem éri meg 2-3k átalakítót venni!
2013. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!