Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sztetek nagy a cpu limitem?

Sztetek nagy a cpu limitem?

Figyelt kérdés

Intel P. G2020 2.9Ghz

Sapphire Radeon 7790 OC


Felbontás 1280x720


Nagy limitem van szerintetek_?



2013. aug. 27. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézegesd játék közben az erőforrásokat....ha magas a CPU használat és nem teljes a GPU kihasználtság (vsync nélkül), akkor limited van...minél alacsonyabb a GŐU kihasználtság, annál nagyobb a limit. Ez azért játék és beállítás függő is lehet...pl Crysis 3-nál max körüli grafikán nem biztos, hogy lenne CPU limit, míg mondjuk egy régebbi/egyszerűbb vga igényű játéknál már igen...de ez még mindig nem jelent feltétlenül játszhatatlan sebességet csak kevesebb fps-t annál, mint amit a GPU adni tudna erősebb procival.
2013. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vedd lejebb a GPU órajelét és ha ungyanannyi FPS-ed lesz, akkor limited van.
2013. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lejebb szedtem 1070ről 900 ra és 16fps el kevesebb lett..
2013. aug. 27. 12:33
 4/6 A kérdező kommentje:
és az ilyen akadások is limit miatt lehetnek?
2013. aug. 27. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a konfigot és a kipróbált játékot illetve annak beállításait...így saccolni sem lehet a kérdéshez.
2013. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Saints Row 4 Ultra preset, de ha levesem lowra akkor is leesik illetve beszaggat néha de am 40fps el megy


Bioshock Very High itt elég jo az fps patchelve is van de sokszor van olyan hogy beugrik 30ra 2 másodpecig


Battlefield 3 Maxon megy a Single akadás nélkül, de a multit akármilyen grafra állitom bemegy az fps 25kötülire 2-3 másodpercre

2013. aug. 27. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!