Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb laptop?

Melyik jobb laptop?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Akkor írom, hogy mi a fontos nekem.

Megbízhatóság: nagyon

kijelző mérete,felbontása: mindegy

processzor: nagyon

videokártya: számít

merevlemez: mindegy

memoria: mindegy

akksi idő: mindegy


Látom, hogy az asus-ban a videokártya jobb, az Acerben pedig a processzor. Na most ha mérlegelni kell, akkor melyik mennyivel jobb? Ha mondjuk az Asus VGA-ja sokkal erősebb, mint amennyivel az Acer processzora erősebb akkor az Asus nyer nálam. Fordított esetben az Acer. De ha azt mondjátok, hogy az Asus sokkal megbízhatóbb akkor az lesz. Játszani ritkán szoktam, leginkább videoszerkesztés és hangszerkesztés amihez használni fogom.


Köszönöm!



2013. aug. 27. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok beledumálni a dolgodba (merthogy az csakis a tied) de videoszerkesztéshez miért nem szempont neked egy gyors háttértár és memória?
2013. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az írtam, mert mind2ben 4gb ram van, azt tudom majd bővíteni, a merevlemez meg elég nagy mindkettőben (de szintén bővíthető)
2013. aug. 27. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen célokra ez jobb lenne.

2013. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, csak szeretném kihasználni a 0% thm részletfizetési akciót, ha jól tudom az ipon-nál nincs. csak így tudom megengedni magam
2013. aug. 27. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!