Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Zalman...

Mi a véleményetek a Zalman CNPS7X LED nevű CPU hűtőről?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Asus Royal Knight-om van, kb 2-éves lehet, de mostanában elkezdett kerregni, mintha csapágyas lenne. Mindent próbáltam, hátha meg tudom javítani, kivéve a teljes szétszedést, viszont kenőolajat próbáltam befújni (TF2) a csapágyakhoz, de az sem segített. Szóval arra a döntésre jutottam, hogy veszek egy új CPU hűtőt, de a kinézet nem mindegy, és mivel teli van kék ledes rendszerhűtő ventilátorokkal a gépház és plexis az oldalfala, ezért szeretnék kék ledes CPU hűtőt venni (vagy fehéret). Eddig három van ami megtetszett, de ebből kettő nem kapható (már vagy még?) Magyarországon. Az egyik a Gigabyte G-Power 2, ami tetszik, csak szerintem ez az AM3+ foglalatot nem támogatja. A második a Gelid GX-7, amit szintén (már, vagy még) nem lehet kapni és a harmadik ami eddig szóba jöhet az a Zalman CNPS7X LED. Ezekre vagyok kíváncsi melyik a legjobb hűtésileg, beszerzés könnyűsége szempontjából, illetve ha tudtok hasonló igényes kinézetű CPU hűtőket akkor pls írjátok le. Köszi.

2013. aug. 26. 21:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a garancia már lejárt.
2013. aug. 26. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!