Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik házat vegyem meg? Nem...

Melyik házat vegyem meg? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
Lényeg hogy beleférjen egy 160mm magas cpu hűtő. Ahogy elnézem mindegyikbe belefér. De akkor se tudom eldönteni. Első kérdés mi a különbség a 400Ams-I és a 4000ms-I között? Az MS-III és a snow edition kilőve. maradt 3. De egyszerűen nem tudom. Ti melyiket választanátok? Köszönök minden segítséget véleményt.:)
2013. aug. 26. 20:24
 1/9 A kérdező kommentje:

Jajj a link:)

[link]

2013. aug. 26. 20:25
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1pont a 400A MS-I nek. Eskü azt veszem amelyikre itt több szavazatot kapok:)
2013. aug. 26. 20:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Havertől ms-II őre kaptam. 1-1 pont msI-msII közt Aki szavaz természetesen jár a zöld:)
2013. aug. 26. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

igazából mindegy melyiket veszed ezek közül, mert szinte mindegyik ugyan olyan, csak külsőre vannak változtatások. De ezek csak esztétikai dolgok. Bár most, hogy jobban megnéztem, én is az MS-II-re adnám le a voksom, az egyszerűbb, nem annyira csicsás. De persze ez nem azt jelenit, h a többi nem tetszik.

2013. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is az msII felé hajlok Szóval akkor 3 pont. Nah kétlem hogy más házra több pont jönne. Szóval ennél maradok. Köszi a segítséget=)
2013. aug. 26. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne pont alapján, hanem minőség alapján dönts.
2013. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne pont alapján, hanem minőség alapján dönts.

Zalman Z9 Plus-t vegyél:

[link]

Alapból 4 venti van benne + szabályzó, prémium anyagok, stabil, nem rezonál, mehet bele még+3 12/14cm-es házhűtő, 175mm-es CPU-hűtő is belemegy.

2013. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ó hogy kapd be=) Pont ezt a házat néztem még ki. Pont ezt az egyet a linkeltek mellé. Ááh grr:D Nem pont alapján döntök csak amiket belinkeltem mindnek esztétikai szempontja volt. És nekem mind tetszett ezért nem volt lényeges hogy melyiket választom. Ez még talán belefér a keretbe. És ez tetszik a legjobban. Meg ahogy elnézem ennél se kell kiszedni az alaplapot a cpu hűtő cserénél igaz? Mert ki van vágva neki hátul a hely és csak az oldallapot kell leszedni. ( am ment a zöld köszi:I ) Akkor marad a z9.
2013. aug. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!