Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Laptopot tudtok ajánlani?

Milyen Laptopot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Az internetes Laptop keresőkben valahogy nem igazodtam el rendesen... Szóval leírom abszolút laikus nyelven, hogy mi az ami fontos lenne a Laptopban.


- Windows 7 legyen az operációs rendszer

- Webkamera, Wifi ilyenek legyenek benne de gondolom ez már alap az összesnél

- Minimum 500GB, de inkább több tárhely legyen rajta

- Sokáig bírja az akkumulátor

- Játszani nem nagyon játszanék rajta, maximum GTA San Andreas és hasonló kaliberű játékokkal, viszont Edius 6 (videoszerkesztő porgram), Photoshop, ezeknek jól kéne futniuk rajta.

- Minél olcsóbb legyen.


Márkát nem tudok írni, mert nem értek hozzá, nem tudom melyik a jó, megbízható stb... Ezekhez ti értetek, bízom a tudásotokban és a tapasztalataitokban.

Összefoglalva egy viszonylag erős és olcsó laptop érdekelne a fenti kritériumokkal. :)


Előre is köszönöm a válaszokat!

Elnézést a laikus írásért, de ezekhez sajnos nem nagyon értek...


2013. aug. 24. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért egy árat írhatnál.
2013. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, az árplafon nem lenne hátrány!


Azzal kalkulálj, hogy újabb gépeknél általában win8hoz van csak driver (abból is inkább 64bites), és ha azt is venni akarsz hozzá, akkor az plusz ~25eFt, v annyival olcsóbb gépet kell választani, hogy beleférjen a keretbe.

500gigás vinyó manapság alap.

2013. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ár maximum 150 e. Létezik egyáltalán akkor még ilyen gép, ami megfelel ezeknek? :D

A win 8 sem baj, csak a win 7-et szoktam meg, ezt tudom kezelni és a win 8 nem nagyon tetszik... (barátom gépén az van)

2013. aug. 24. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy kicsit sok elvárásnak találtam a megadott árhoz képest, de ezek nem tűnnek most rossz vételnek:

[link]

[link]


Alap, de jó i3 proci, árkategóriájában jó teljesítményű vga (már játékra is), 1terás vinyó. A videoszerkesztésnél, főleg nagy hd anyagoknál, elkelhet a 8 giga ram. Ha hiányát érzed, akkor +4giga ~10eFt.

Ezekhez van win7-8 driver.


"a win 8 nem nagyon tetszik"

Ha csak a kinézetével van gondod, akkor az ne tántorítson el, hanem rakd fel ezt az ingyenes progi, és -megfelelő beállításokkal- az indulás után már win7ként használhatod (startmenüvel).

[link]

2013. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!