Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennyiért megéri ez a gép...

Ennyiért megéri ez a gép használtan?

Figyelt kérdés

HP DC7900cmt számítógép (23495ft)


- Core2 Duo 2930 Mhz processzor

- 1024 MB DDR2 memória

- 80 Gb SATA merevlemez

- DVD író

- Használt billentyűzettel, egérrel, és tápkábellel

- Előtelepített windows XP Professional operációs rendszerrel és driverekkel

- 3 hónap garancia



2013. aug. 23. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a hardvereket nézem, és nem találkoztam még ilyennel, akkor azt mondom, hogy nem igazán éri meg.


De ha viszont azt nézem, hogy ez egy HP munkagép, amit egyben árulnak, akkor azt mondom, hogy megéri. Sok dolgom volt már ilyen HP munkaállomásokkal és baromi megbízhatóak. Még nem találkoztam belőle olyannal, amiben ne bírt volna ki minden hardver 10-15 évet, a tápegységtől a merevlemezig. Nagyon megbízhatóak, ezeket arra tervezte a HP, hogy heti 5 nap, napi 8-10 órában üzemeljenek éveken át. És ezt teszik is. Sok cég, bank, biztosító használja a HP rendszereket, nem véletlen.


Szóval Te döntsd el, hogy mire kell. Ha arra kell, hogy netezz, zenét hallgass, irodai alkalmazásokat futtass rajta még egy jó pár évig, akkor ez egy jó vétel. De ha játszani akarsz rajta vagy ilyesmi, arra nem lesz jó választás.

2013. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes véleményedet,igazából én csak netezésre,filmnézésre használnám főleg.Nem bánnám,hogyha elfutna rajta mondjuk a gta 3 is,de ez van.
2013. aug. 23. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó gép. Megéri. De én még vennék hozzá pluszba még egy giga RAM-ot és egy dedikált VGA-t(Olcsóbb árkategóriában: Geforece 210, HD 5450).
2013. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!